HumanCharger

humanchargerwirelessheadset-1200x1200w-1024x1024.png.webp
  • darmowa dostawa

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 899,00 zł 899.00
Cena netto: 730,89 zł
ilość szt.

HumanCharger to zupełnie nowa odsłona kultowych "słuchawek" z diodami LED, które kierują jasne światło bezpośrednio do światłoczułych obszarów mózgu. Humancharger uzupełnia niedobór światła słonecznego. Przez ostatnie lata prawie 100 000 osób poznało zalety tego urządzenia.Światło emitowane przez urządzenie dociera do światłoczułych obszarów mózgu poprzez cienkie kości czaszki w kanale słuchowym. Humancharger ma pozytywny wpływ na nastrój, poziom energii, regulację snu oraz koncentrację i refleks. Jest to przy tym całkowicie bezpieczny!

Używanie Humancharger przez jedyne 12 minut dziennie uzupełnia niedobór naturalnego światła słonecznego. To innowacyjne urządzenie zapobiega wahaniom nastroju i wspomaga łagodzenie objawów depresji sezonowej. Codzienne używanie: dodaje energii, poprawia nastrój, zwiększa koncentrację, powoduje spadek senności i poprawia jakość snu. W bezpieczny i naturalny sposób pozwala osiągnąć pożądane dla zdrowia efekty.

Urządzenie obsługuje się niezwykle prosto – jednym przyciskiem. Po zakończonej sesji urządzenie samo się wyłącza. Jedno ładowanie wystarcza na około 12 sesji. 

Stworzone i zaprojektowane w Finlandii

HumanCharger to innowacyjne urządzenie będące efektem kilku lat badań prowadzonych na Uniwersytecie w Oulu w Finlandii. Fińscy badacze dokonali szeregu odkryć związanych z światłoczułością ludzkiego mózgu otwierając tym samym nowy rozdział w dziedzinie światłoterapii i przyczyniając się do powstania urządzenia Valkee, które następnie ewoluowały w HumanCharger. 

Zestaw zawiera:

- urządzenie Humanchager
- silikonowe końcówki douszne w różnych rozmiarach 
- kabel do ładowania USB-C
- wygodny pokrowiec
- instrukcja obsługi w języku polskim 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl