Valkee - słuchawki do światłoterapii

Dostępność: w magazynie!
Wysyłka w: 24 godziny
689,00 zł 689.00
Cena netto: 637,96 zł


ilość szt.
100% gwarancja
najwyższej jakości
Certyfikowany
wyrób medyczny
Bezpieczne transkacje
dzięki Blue Media
Darmowy zwrot
w ciągu 14 dni

Opis

VALKEE 2 - HumanCharger to zestaw słuchawek z diodami LED, które kierują jasne światło bezpośrednio do światłoczułych obszarów mózgu. VALKEE 2 uzupełnia niedobór światła słonecznego. Światło emitowane przez urządzenie dociera do światłoczułych obszarów mózgu poprzez cienkie kości czaszki w kanale słuchowym. Światłoterapia z VALKEE 2 ma pozytywny wpływ na nastrój, poziom energii, regulację snu oraz koncentrację i refleks. Jest to przy tym metoda całkowice naturalna i bezpieczna!

Używanie VALKEE 2 przez jedyne 6-12 minut dziennie uzupełnia niedobór naturalnego światła słonecznego. To innowacyjne urządzenie zapobiega wahaniom nastroju i depresji sezonowej. Codzienne używanie: dodaje energii, poprawia nastrój, zwiększa koncentrację, powoduje spadek senności i poprawia jakość snu. W bezpieczny i naturalny sposób pozwala osiągnąć pożądane dla zdrowia efekty.

Produkt posiada status wyrobu medycznego klasy II(a) i przeszedł szczegółowe badania kliniczne.

Urządzenie obsługuje się niezwykle prosto – jednym przyciskiem. Po zakończonej sesji urządzenie samo się wyłącza. 

SŁUCHAWKI VALKEE 2 TO:

- doskonale dopasowane do ucha słuchawki z diodami LED
- cienki aluminiowy korpus
- genialnie prosty, sterowany jednym przyciskiem interfejs użytkownika
- dwa tygodnie żywotności po jednym cyklu ładowania baterii

Stworzone i zaprojektowane w Finlandii

VALKEE 2 to innowacyjne urządzenie medyczne będące efektem kilku lat badań prowadzonych na Uniwersytecie w Oulu w Finlandii. Fińscy badacze dokonali szeregu odkryć związanych z światłoczułością ludzkiego mózgu otwierając tym samym nowy rozdział w dziedzinie światłoterapii. Od wprowadzenia urządzenia na rynek w 2010 roku VALKEE zyskuje uznanie w kolejnych krajach, a liczba jego zadowolonych użytkowników stale rośnie – aż 87% z nich poleca produkt swoim znajomym (APEX Healthcare Consulting, luty 2013). 

Działanie urządzenia zostało potwierdzone w badaniach klinicznych. Aż 9 z 10 badanych osób odczuło całkowite ustąpienie objawów związanych z niedoborem światła słonecznego. Dodatkowo zaobserwowano również wzrost ich sprawności intelektualnej. W badaniach użytkowych osoby stosujące VALKEE najczęściej zgłaszały: poprawę nastroju, wzrost energii, zmniejszenie apetytu na słodycze oraz zmniejszenie senności połączone z poprawą jakości snu. VALKEE pomaga także w szybkim dostosowaniu się do zmiany strefy czasowej (syndrom jetlag) i złagodzeniu objawów zespołu napięcia przedmiesiączkowego i menopauzy.

Wystarczy 6-12 minut dziennie

Tak krótki czas jak 6-12 minut wystarczy, aby zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na światło oraz osiągnąć pożądane dla zdrowia efekty. Przy użyciu tradycyjnych lamp do światłoterapii, sugerowany dzienny czas terapii wynosi od 30 minut do 2 godzin, z koniecznością przebywania w bezpośredniej bliskości lampy. Valkee 2 można stosować mobilnie. 

Charakterystyka fizyczna
Wymiary 75 x 36 x 9mm
Waga  39 gramów
Specyfikacje elektryczne urządzenia
Napięcie nominalne 5 V (DC)
Pobór mocy maks. 0,5 A
Specyfikacja baterii
Bateria litowo-jonowa 3,7 V, 450 mAh
Czas ładowania baterii maks. 3 godz.
Działanie baterii po naładowaniu 12 sesji
Funkcje światła
Typowy czas trwania sesji 12 min (domyślnie)
Średnie natężenie światła >10 000 luksów w odległości 1 cm od górnej części światłowodu, 3,5 lumena (wartości domyślne)

OFICJALNA POLSKA DYSTRYBUCJA z polską gwarancją 

Pliki do pobrania:
do góry
© Copyright 2018 Lampy Innolux. Wykonanie: HARDLIGHT.PL
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl