CENTRUM WIEDZY
Idealny prezent na Święta - lampa antydepresyjna
Idealny prezent - lampa antydepresyjna

Prezent dla dziadków, prezent dla rodziców - idealny na Święta Bożego Narodzenia, prezent związany ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem 

 
Grudzień to czas gorączkowego poszukiwania idealnie dobranych prezentów świątecznych dla naszych bliskich. 

My proponujemy Państwu zakup prezentu związanego z dbaniem o zdrowie i dobre samopoczucie - czyli lampy antydepresyjnej. To doskonały prezent - wg badań ponad 80% bardzo boleśnie doświadcza okresu jesienno-zimowego, a realnie czas obniżonego nastroju i braku takiej energii jaką mamy latem trwa w Polsce od końca września do kwietnia - to jest ponad 8 miesięcy! 
Działanie lampy jest potwierdzone w dziesiątkach badań naukowych, a nasze lampy mają certyfikaty wyrobu medycznego - obdarowana osoba nie tylko ucieszy się z prezentu, ale także odniesie realne korzyści zdrowotne związane z jakością codziennego życia. 

Lampa antydepresyjna będzie świetnym świątecznym prezentem dla kobiety jak i dla mężczyzny, prezentem dla żony i dla męża, dla mamy i taty. To także doskonały prezent dla babci i dziadka - seniorzy często mają problem z regulacją rytmu dobowego (np. zbyt wcześnie się budzą), a światłoterapia jest w tym realną pomocą. Także studenci ucieszą się z lampy antydepresyjnej, bo dzięki światłoterapii ich mózgi będą zdecydowanie bardziej efektywnie pracować podczas sesji egzaminacyjnej. 

Fińskie lampy Innolux mają dodatkowo to do siebie, że wspaniale wyglądają. Dzięki temu lampa oprócz swoich aspektów leczniczych będzie zdobiła pomieszczenie i cieszyła oko swoim designem. 

Przypomnijmy, że lampa antydepresyjna i okulary do światłoterapii Luminette: 
- zauważalnie poprawiają nastrój w okresie jesienno-zimowym
- łagodzą i zwalczają objawy depresji sezonowej
- dodają energii i napędu do działania
- obniżają senność występującą w ciągu dnia
- regulują rytm dobowy
- poprawiają jakość snu
- zmniejszają łaknienie na węglowodany

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze konkretnej lampy lub masz jakiekolwiek pytania, napisz maila na ilumina@ilumina.pl lub zadzwoń na naszą infolinię 22 417 89 56. 

 


 

#prezentdlarodziców #prezentdladziadków #prezentdlamamy #prezentdlataty #prezentzdrowie #prezentdlababci #prezentdladziadka #prezentdlastudenta

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl