Jaka lampa antydepresyjna jest najlepsza?
Jaka lampa antydepresyjna jest najlepsza?

Odpowiedź na to pytanie wymagania sprecyzowania, jakich efektów oczekują Państwo od lampy antydepresyjnej. Istnieje kilka ważnych aspektów, które warto wziąć pod uwagę w przypadku zakupu odpowiedniej lampy do fototerapii. Jednym z istotnych parametrów urządzenia jest moc świetlówek: im silniejsze świetlówki, zapewniające lepsze natężenie światła, tym większy dystans terapeutyczny, pozwalający czerpać korzyści z fototerapii oraz krótszy czas ekspozycji na światło. Decydując się na zakup lamp antydepresyjnych, warto wybierać wysokiej jakości produkty oraz świetlówki, które będą spełniać swoją rolę przez długie lata.

Na jakie parametry lampy antydepresyjnej zwracać uwagę przy zakupie?

Nie da się ukryć, iż natężenie światła to najważniejszy komponent w fototerapii. Jeżeli chcą Państwo możliwie skrócić czas sesji terapeutycznych, należy wybierać lampy posiadające świetlówki o wysokim natężeniu światła, wynoszącym około 10 000 luksów. Dodatkowo, w przypadku takich urządzeń możliwe jest przebywanie w dalszej odległości od terapeutycznego źródła światła. 

Ciekawą funkcją w wielu lampach antydepresyjnych jest regulator natężenia światła, dzięki któremu możemy je zmieniać w zależności od naszych potrzeb i samopoczucia. Niewątpliwie bardzo istotnym czynnikiem decydującym o zakupie oświetlenia do fototerapii jest odpowiedni design, dzięki któremu urządzenie z powodzeniem wkomponuje się w wystrój naszego wnętrza. Jak widać zakup lampy antydepresyjnej wymaga przeanalizowania potrzeb oraz preferencji przyszłego użytkownika, jednakże w bogatym asortymencie illumina.pl każdy klient z pewnością znajdzie coś dla siebie.

do góry
© Copyright 2020 Lampy Innolux. Wykonanie: HARDLIGHT.PL
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl